OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Wise Owl”

Dnia 29 marca 2012 roku reprezentacja naszej szkoły z klasy czwartej, piątej i szóstej wybrała się na Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego. Do konkursu przygotowała uczniów p. mgr Halina Głogowska - Urbańczyk – nauczyciel języka angielskiego.
Nasza drużyna musiała się zmierzyć z czterema zespołami z innych szkół podstawowych. Uczniowie bardzo ładnie zaprezentowali się podczas zmagań z trudnym testem gramatyczno - leksykalnym. W konkursie Oliwia Szejna zdobyła I miejsce, Martyna Fyderek – II miejsce, a Zofia Nakonieczny – III miejsce.
Gratulacje dla wszystkich uczestników!
Oprac.: mgr Halina Głogowska-Urbańczyk

 

VII edycja Miejsko - Gminnego Konkursu Ortograficzna Corrida

W pierwszym etapie konkursu ortograficznego na szczeblu szkolnym organizowanym przez panią metodyk języka polskiego Mirosławę Pawlicę wraz z nauczycielami gminnych i oświęcimskich szkół wzięli udział uczniowie  klas IV - VI. Tylko jeden uczeń z klasy V naszej szkoły  zakwalifikował się do drugiego etapu konkursu i znalazł się wśród dwudziestu sześciu uczestników drugiego etapu. Arturowi Franiczkowi z klasy V gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów.

opiekun: mgr Beata Herman

Matematyczny Kangur 2012

W tegorocznym konkursie matematycznym Kangur 2012 najlepszy wynik osiągnął Stanisław Tworus z klasy II zdobywając w swej kategorii 87,5 pkt. Drugie miejsce wśród klas II - III zajął Jakub Stańczyk, a trzecie miejsce - Miłosz Dubiel z kl. III. Najlepsza wśród Uczniów klas IV - VI okazała się Roksana Nowak z klasy V. Wszyscy ci uczniowie zostali wyróżnieni i otrzymają nagrody. Serdecznie gratulujemy.

Organizator konkursu na terenie szkoły: mgr Beata Lisik

 

Konkurs WSiP na opowiadanie pt. Dalsze losy Królewny Śnieżki

W ogólnopolskim konkursie organizowanym przez WSiP na  opowiadanie o dalszych losach Królewny Śnieżki (po obejrzeniu najnowszej filmowej wersji) wyróżnienie  zdobyła uczennica klasy V Weronika Domżał. Gratulujemy.

opiekun: mgr Beata Herman

Gminny konkurs piosenki Nutka 2012 

W kategorii klas I - III trzecie miejsce zajęła uczennica Alicja Duda z klasy III w piosence pt. "Mam akwarium".

W kategorii zespoły kl. I - III pierwsze miejsce zajęła Marta Tobiasz z zespołem OKSiR.

W kategorii zespoły kl. IV - VI wyróżnienie zdobył zespół wokalny SP Brzezinka wraz z SP Rajsko.
Gratulujemy.

opiekun: mgr Katarzyna Siutaj