PODUSZKA DLA MALUSZKA

  Pragniemy poinformować, że nasza szkoła zebrała 461,74 zł w akcji "Poduszka dla maluszka". Z dokumentem potwierdzającym przekazanie tej kwoty organizatorom akcji można zapoznać się tutaj.

 Wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję serdecznie dziękujemy.

 pedagog mgr Katarzyna Skubis

 

 

W naszej szkole trwa akcja pt. Poduszka dla maluszka”. Organizatorami akcji są: Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca oraz Rafał Andreas - wolontariusz fundacji. Akcja ma na celu zbieranie środków finansowych na zakup nowych poduszek-przytulanek dla dzieci przebywających w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu oraz w Szpitalu Powiatowym w Oświęcimiu. Pozostałe środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup prezentów mikołajkowych dla chorych dzieci oraz obóz rehabilitacyjny dla dzieci po przeszczepie serca. Akcja trwa do 21.11.2012 r.  Zachęcamy gorąco wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w akcji.

Miejscem przeprowadzenia akcji są szkoły w powiecie oświęcimskim. Koordynatorem akcji jest Aleksandra Łacek oraz „Tak dla transplantacji”. Fotografie z prowadzonej zbiórki zostaną umieszczone wraz ze szczegółowymi informacjami o zbiórce na podanych stronach: 

www.rafalandreas.pl,
www.takdlatransplantacji.pl www.facebook.com/PoduszkaDlaMaluszka

Koordynatorem akcji
w naszej szkole jest
p. pedagog mgr Katarzyna Skubis