Relacja z przekazania wybranej rodzinie Szlachetnej Paczki

Drogi Darczyńco,
razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!
Dziękujemy za czas oraz zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczoną numerem MLP-1863-526328), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki:

Gdy zapukaliśmy do drzwi mieszkania otworzyła nam Pani Alicja. Spodziewała się naszej wizyty, ale była bardzo zaskoczona ilością wniesionych do pokoju paczek.Gdy wszystkie paczki były już w mieszkaniu, zaczęło się wielkie rozpakowywanie prezentów. Chłopcy początkowo byli bardzo zawstydzeni, ale gdy wraz z wolontariuszami zachęciliśmy ich do otwarcia kilku paczek ich nastawienie pozytywnie się zmieniło.Z ich reakcji dzieci można było wyczytać, iż są zachwyceni zawartością. Jeden z chłopców od razu zaczął bawić się latarką laserową wyświetlającą kształty. Najmłodszy chłopiec był zaciekawiony tym co robi brat i pilnie się mu przyglądał. Miał z tego ogromny ubaw! Rodzina była zaskoczona ilością paczek. Chłopcy od razu między sobą rozdzielali prezenty, jeden od razu zauważył wymarzoną przez siebie piłkę. Odzież, drobne upominki oraz wymarzony przez Panią Alicję mikser okazały się strzałem w dziesiątkę. Rodzina była bardzo zadowolona z otrzymanych podarunków. Dawniej to oni pomagali potrzebującym , obecnie to oni potrzebowali pomocy i ją otrzymali. Dzięki takim sytuacjom, można uwierzyć, iż dobro wraca.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Chciałbym podziękować za wielką pomoc w tak pięknej inicjatywie. Jestem szczęśliwy, iż mogłem z Państwem współpracować. Taki Darczyńca to prawdziwy skarb!

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Po prostu dziękujemy. Tak po ludzku i zwyczajnie jesteśmy wdzięczni. Życzymy zdrowia i pomyślności.

XV edycja SZLACHETNEJ PACZKI to 612 rejonów, w których ponad 10 500 wolontariuszy spotkało się z ponad 20 770 rodzinami. Paczki dla nich przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś razem z nami. W załączniku e-maila znajdziesz imienny certyfikat z podziękowaniem za udział w projekcie.

 Możesz nagrodzić rodzinę medalem za waleczność! Rodzinę, dla której przygotowałeś paczkę, wyróżnia coś niesamowitego. To rodzina, która wytrwale walczy z przeciwnościami losu. Dzisiaj możesz ten trud docenić i nagrodzić Medalem za Waleczność. Więcej informacji o tej formie mądrej pomocy dla rodziny znajdziesz po zalogowaniu do systemu Paczki w zakładce „Darczyńca. Komu robię paczkę”. Razem zmieniamy świat na lepsze!